2.5DMB30M16X35.5
Partnumber:
2.5DMB30M16X35.5
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Supercap 30F 2.5V 20% (16 X 35.5mm) Radial 7.5mm 0.1 Ohm 1000h 70°C