25FMN-BTRK-A
Partnumber:
25FMN-BTRK-A
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
CONN FFC Connector SKT 25POS 1mm THRU