25TQC15MYFB
Partnumber:
25TQC15MYFB
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 15uF 25VDC B2 CASE 20%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528 0.1 Ohm 105°C T/R