25TZV330M8X10.5
Partnumber:
25TZV330M8X10.5
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 25V 20% (8 X 10.5mm) SMD 600mA 2000h 105°C Automotive T/R