25TZV47M6.3X6.1
Partnumber:
25TZV47M6.3X6.1
Manufacturer:
Rubycon Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF, Surface Mount, 2626, CHIP