25YXJ100M-TA5X11
Partnumber:
25YXJ100M-TA5X11
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL