25YXJ220MT16.3X11
Partnumber:
25YXJ220MT16.3X11
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 25V 20% (6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 400mA 7000h 105°C Ammo