273-100K-RC
Partnumber:
273-100K-RC
Manufacturer:
Xicon Passive Components
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 100K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±50ppm/°C Epoxy AXL Bulk