292-102K-RC
Partnumber:
292-102K-RC
Manufacturer:
Xicon Passive Components
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 102K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R