2920L075DR
Partnumber:
2920L075DR
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
PTC Resettable Fuse 0.75A(hold) 1.5A(trip) 30VDC 40A 1.5W 0.3s 0.35Ohm SMD Solder Pad 2920 T/R