2920L330/24MR
Partnumber:
2920L330/24MR
Manufacturer:
LITTELFUSE
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
PTC Resettable Fuse 3.3A(hold) 5.5A(trip) 24VDC 40A 2W 5s 0.015Ohm SMD Solder Pad 2920 T/R