2920L600/12MR
Partnumber:
2920L600/12MR
Manufacturer:
Littelfuse
Availability:
10000 in stock
Package
PTC Resettable Fuse 6A(hold) 12A(trip) 12VDC 50A 2W 2s 0.004Ohm SMD Solder Pad 2920 T/R