29240B123JO0
Partnumber:
29240B123JO0
Manufacturer:
Cornell Dubilier Knowles
Availability:
909 in stock
SKU:
29240B123JO0
Package
Cap Mica 0.012uF 4000V 5% Cylindrical Can 125°C