293D105X9035A2TE3
Partnumber:
293D105X9035A2TE3
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category:
others
Availability:
729 in stock
SKU:
293D105X9035A2TE3
Package
CAP TANT SOLID 1UF 35V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6MM)