293D106X9010A2TE3
Partnumber:
293D106X9010A2TE3
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category:
C/R/E
Availability:
1631 in stock
SKU:
293D106X9010A2TE3
Package
CAP TANT SOLID 10UF 10V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6MM)