293D106X9016C2TE3
Partnumber:
293D106X9016C2TE3
Manufacturer:
Vishay Intertechnologies
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 16 V, 10 uF, SURFACE MOUNT, 2312, CHIP, ROHS COMPLIANT