293D107X9010C2TE3
Partnumber:
293D107X9010C2TE3
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category:
others
Availability:
1274 in stock
SKU:
293D107X9010C2TE3
Package
CAP TANT SOLID 100UF 10V C CASE 10%