293D107X9016E2TE3
Partnumber:
293D107X9016E2TE3
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 100uF 16V E CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4mm) Inward L SMD 7343-43 0.6 Ohm 125°C T/R