293D336X9016B2TE3
Partnumber:
293D336X9016B2TE3
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category:
others
Availability:
1051 in stock
SKU:
293D336X9016B2TE3
Package
Cap Tant Solid 33uF 16V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 1.8 Ohm 125°C T/R