293D476X9025D2TE3
Partnumber:
293D476X9025D2TE3
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 47uF 25V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-31 0.7 Ohm 125°C T/R