293D476X96R3A2TE3
Partnumber:
293D476X96R3A2TE3
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category:
C/R/E
Availability:
1681 in stock
SKU:
293D476X96R3A2TE3
Package
CAP TANT SOLID 47UF 6.3V A CASE