293D687X96R3E2TE3
Partnumber:
293D687X96R3E2TE3
Manufacturer:
Vishay
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 680uF 6.3V E CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4mm) Inward L SMD 7343-43 0.5 Ohm 125°C T/R