296UD102B1N
Partnumber:
296UD102B1N
Manufacturer:
CTS
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Composition POT 1K Ohm 20% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turns 6mm Pin Bracket Mount/Through Hole Bulk