2EDGWC5.08
Partnumber:
2EDGWC5.08
Manufacturer:
DEGSON Electronics Co., Ltd
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Terminal Blocks, 5.08mm, 4 Poles