2M68ZHR0G
Partnumber:
2M68ZHR0G
Manufacturer:
Taiwan Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Zener Diode Single 68V 5% 75Ohm 2000mW Automotive 2-Pin DO-15 T/R