2MBI100NC-120
Partnumber:
2MBI100NC-120
Manufacturer:
Fuji Electric Co Ltd
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Insulated Gate Bipolar Transistor, 100A I(C), 1200V V(BR)CES, N-Channel, M233, 7 PIN