2MBI200N-060
Partnumber:
2MBI200N-060
Manufacturer:
Fuji Electric
products.category:
MODULES
Availability:
11880000 in stock
SKU:
2MBI200N-060
Package
Trans IGBT Module N-CH 600V 200A 780000mW 7-Pin Case M-233