2MBI300U2B-060-50
Partnumber:
2MBI300U2B-060-50
Manufacturer:
FUJI ELECTRIC CO LTD
Availability:
1130 in stock
SKU:
2MBI300U2B-060-50
Package
TRANS IGBT MODULE N-CH 600V 300A 7-PIN CASE M-233