2MBI300VB-060-50
Partnumber:
2MBI300VB-060-50
Manufacturer:
FUJI ELECTRIC
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
100000 in stock
Package
Trans IGBT Module N-CH 600V 300A 1360W 7-Pin