2MBI400N-060-01
Partnumber:
2MBI400N-060-01
Manufacturer:
Fuji Electric
products.category:
MODULES
Availability:
1039 in stock
SKU:
2MBI400N-060-01
Package
Trans IGBT Module N-CH 600V 400A