2MBI600VE-060-50
Partnumber:
2MBI600VE-060-50
Manufacturer:
FUJI ELECTRIC CO LTD
Availability:
100000 in stock
Package
Trans IGBT Module N-CH 600V 600A 2940W 7-Pin