2MBI75N-120
Partnumber:
2MBI75N-120
Manufacturer:
Fuji Electric
Availability:
402 in stock
SKU:
2MBI75N-120
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 75A 600000mW 7-Pin Case M-232