2R5TPE220MF
Partnumber:
2R5TPE220MF
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 220uF 2.5VDC D2E CASE 20% (7.3 X 4.3 X 1.8mm) SMD 7343 0.015 Ohm 105°C T/R