2R5TPF470M7L
Partnumber:
2R5TPF470M7L
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 470uF 2.5VDC D3L CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343 0.007 Ohm 105°C T/R