2RI100E-060
Partnumber:
2RI100E-060
Manufacturer:
Fuji Electric
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1636 in stock
SKU:
2RI100E-060
Package
Diode Switching 600V 100A 3-Pin R204