2STBN15D100
Partnumber:
2STBN15D100
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
2STBN15D100
Package
Trans Darlington NPN 100V 12A 70000mW 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R