2TPE330MFB
Partnumber:
2TPE330MFB
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 330uF 2VDC B2 CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528 0.015 Ohm 105°C T/R