303-1AH-C-R1-U01-12VDC
Partnumber:
303-1AH-C-R1-U01-12VDC
Manufacturer:
Song Chuan Precision Company Ltd
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Electromechanical Relay 12VDC 150Ohm 20A SPST-NO(16x15x23.7)mm THT Automotive Relay