3048L-5-102
Partnumber:
3048L-5-102
Manufacturer:
Bourns
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Res POT 1K Ohm 20% 0.25W(1/4W) 2.36mm (56.39 X 6.99 X 8.28mm) Lead Wire Screw Mount