30CPQ100
Partnumber:
30CPQ100
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1692 in stock
SKU:
30CPQ100
Package
Diode Schottky 100V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-247AC