Partnumber: 30CTH03PBF
Manufacturer: IR/Vishay
products.category: Diode Dynamics
Availability: 606 in stock
SKU: 30CTH03PBF
decrease increase
Package Rectifier Diode Switching 300V 30A 40ns 3-Pin(3+Tab) TO-220AB