30CTQ060
Partnumber:
30CTQ060
Manufacturer:
Vishay
Availability:
1943 in stock
SKU:
30CTQ060
Package
Rectifier Diode Schottky 60V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube