30JL2C41
Partnumber:
30JL2C41
Manufacturer:
Toshiba
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
18060 in stock
SKU:
30JL2C41
Package
Diode Switching 600V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-3PN