30R-JMCS-G-B-TF(NSA)
Partnumber:
30R-JMCS-G-B-TF(NSA)
Manufacturer:
JST Manufacturing
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board to Board RCP 30 POS 0.5mm Solder ST SMD T/R