30R250UU
Partnumber:
30R250UU
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
PTC Resettable Fuse 2.5A(hold) 5A(trip) 30VDC 40A 1.2W 10.3s 0.02Ohm Radial 11.4 X 3 X 18.3mm Bulk Automotive