313SX30-T
Partnumber:
313SX30-T
Manufacturer:
Honeywell
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Roller Lever 1A 250VAC 30VDC 0.67N Screw Mount Solder