3142W101PJIT
Partnumber:
3142W101PJIT
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 100 Ohm 25% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turns (4 X 4.8 X 2.6mm) Footprint SMD T/R