3186GG472M450DHA2
Partnumber:
3186GG472M450DHA2
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 450V 4700uF Case 3.000 x 5.125in