31A11231005F
Partnumber:
31A11231005F
Manufacturer:
Smiths Interconnect
products.category:
HF/RF Device
Availability:
100000 in stock
Package
Fixed Resistor, Thin Film, 500W, 100ohm, 5% +/-Tol, Chassis Mount