3214W-1-501E
Partnumber:
3214W-1-501E
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 500 Ohm 10% 0.25W(1/4W) 5(Elec)Turns 1.5mm (4.8 X 3.9 X 5.3mm) J-Hook SMD T/R